Bestuur & overige functies

Bestuur:


Voorzitter: John Visser

Telefoon: +31 6 5760 0520

E-mail: voorzitter@mc-asom.com



Secretaris: Wim van Weert

Telefoon: +31 6 5386 1574

E-mail: secretaris@mc-asom.com



Penningmeester: Huub Ammerlaan

Telefoon: +31 6 4417 8686

E-mail: penningmeester@mc-asom.com




Bestuurslid: Herman Vos

Beheer gebouw en bar

Telefoon: +31 6 3331 4024

E-mail: beheer@mc-asom.com


Toercommissaris: Paul Ronteltap

Telefoon: +31 6 2291 4509

E-mail: toercommissie@mc-asom.com


Bestuurslid: René Sloot

Public Relations

Telefoon: +31 6 5333 4769

E-mail: pr@mc-asom.com


Bestuurslid: Erik Leushuis

Webmaster & ICT

Telefoon: +31 6 5115 2830

E-mail: webmaster@mc-asom.com

Overige functies:


Coördinator Bar: Anneke Reijmer

Telefoon: +31 6 3416 7796

E-mail: barcommissie@mc-asom.com


Functionaris gegevensbescherming (FG)

Wim van Weert (Secretaris)

Telefoon: +31 6 5386 1574

E-mail: secretaris@mc-asom.com






Redactie ingezonden stukken website: 

E-mail: redactie@mc-asom.comSecretaris: