Bestuur en Commissies

Bestuur:


Voorzitter: John Visser

Telefoon: +31 6 57600520

E-mail: voorzitter@mc-asom.com


Secretaris: Wim van Weert

Telefoon: +31 6 53861574

E-mail: secretaris@mc-asom.com


Penningmeester: Eric Belger

Telefoon: +31 6 36011281

E-mail: penningmeester@mc-asom.com


Bestuurslid: Harry Bulsink

PR en Toercommissie

Telefoon: +31 6 10273443

E-mail: pr@mc-asom.com


Bestuurslid: Erik Leushuis

Bar- en Beheerscommissie

Telefoon: +31 6 27061406

E-mail: webmaster@mc-asom.com

Commissies:


Coördinator Toercommissie: Harry Bulsink

Telefoon: +31 6 10273443

E-mail: toercommissie@mc-asom.com


Coördinator Barcommissie: Anneke Reijmer

Telefoon: +31 6 34167796

E-mail: barcommissie@mc-asom.com


Coördinator Beheercommissie: Herman Vos

Telefoon: +31 6 33314024

E-mail: beheer@mc-asom.com

Overige functies:


Schoonmaakploeg: Tamara Looman

Telefoon: +31 6 12759873

E-mail: tjw_1981@hotmail.com


Webmaster: Erik Leushuis 

Telefoon: +31 6 27061406

E-mail: webmaster@mc-asom.com


Redactie ingezonde stukken website: 

E-mail: redactie@mc-asom.com